ULAŞIM

Selimhan Hotel

Tesisimiz Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye Koyunda bulunmaktadır. Marmaris merkeze 45 km, Dalaman havaalanına 131 km ve Bodrum Milas havaalanına 174 km uzaklıktadır.

Karayolu İle

Selimiye Köyü, Marmaris’e 45 km. uzaklıktadır. Marmaris’ten Datça Bozburun devlet yolunu takip ederek; Datça yönüne 20 km. devam ettikten sonra, Hisarönü kasabası kavşağından Bozburun’a (sola) dönülür. Yol virajlı, fakat rahat devlet yoludur. Yolda tereddüt ederseniz bize danışabilirsiniz.

Bozburun veya Selimiye minibüsleri ile de köyümüze ulaşabilirsiniz. Minibüslerin belli saatlerde kalktığına dikkat etmenizi rica ederiz. Bu minibüsler şehirlerarası terminalden veya Marmaris çarşısından kalkar. Minibüs şoförlerine Selimhan Hotel’e geldiğinizi söylerseniz, sizi otelin kapısına kadar bırakacaklardır.

Havayolu İle

Marmaris’e en yakın havaalanı Dalaman Havaalanıdır. İç hatlar seferleri ile senkronize Marmaris otobüs servisi vardır. Ayrıca istendiğinde taksi de bulunabilir. Dilerseniz transferleriniz için gereken rezervasyonu otelimiz yapabilir.

Şehirlerarası Otobüs İle

Otobüs ile Marmaris’e gelen konuklarımız için terminalden Selimiye Köyüne taksi veya Minibüs ile ulaşım imkanı vardır. Sabah saatlerinde genellikle iki saatte bir terminalden Selimiye ve Bozburun’a minibüs kalkmaktadır.