HİZMETLERİMİZ

Selimhan Otel'i Keşfedin:

Denize 30 metre mesafededir. 
Ücretsiz çay servisi.
Ücretsiz havlu
Yiyecek ve içecek servisi 
SELİMHAN OTEL

Yiyecek & İçecek

Bahçemizdeki çam ağaçlarının serin gölgesinde servis edilen günlük ve yerli ürünler ile zenginleşen kahvaltılarımız, güne sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Turgut Köyü’ndeki yerli üreticilerden gelen çam balı ve otelimizin kendi mutfağında mutfağımızda pişirilen ekmeklerin tadına doyamayacaksınız.

Kahvaltı servisi sırasında tavada sucuk, sahanda yumurta, menemen, gözleme, yumurtalı ekmek, meyve suyu, çay ve nescafe diğer kahvaltılık çeşitlerinin yanında limitsiz olarak ikram edilir.

Odalarımızda her gün yenilenen mini-barlar, çay-kahve setleri ve havuz başında gün boyunca servis edilen çaylarımız ücretsizdir.

SELİMHAN OTEL

Plaj & Havuz

Otelimiz denize 30 mt mesafedir. Otelimizde havuz için ücretsiz havlu ve sabah 08.30 dan gece 23.30′ a kadar ücretsiz çay servisi yapılmaktadır.

Otelimiz denize 30 metre mesafededir. Misafirlerimiz otelimize yürüme mesafesindeki plaj işletmelerini kullanabilirler. Bu işletmelerin kendi kuralları olabilir.

Otelimizde havuz için ücretsiz havlu verilmektedir. Sabah 08.30 dan gece 23.30′ a kadar ücretsiz çay servisi yapılmaktadır. Bistro restoranımızda gün ve gece boyu yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.

SOSYAL MEDYA
SELİMHANI TAKİP EDİN
E_BÜLTEN
YENİ TEKLİFLERİ VE ÖZEL PROMOSYONLARI PAYLAŞMAYI SEVİYORUZ